Jan 31st تغییر شماره تلفن شرکت در سال 96 | 12 بهمن95

عرض سلام و ادب احترام
درسال جدید 96 شماره تلفن های شرکت و همچنین آدرس شرکت تغییر میابد
به همین منظور به محض هرگونه تغییرات اطلاع رسانی های لازم انجام میشود

Jan 2nd کاهش قیمت سرویسها 13 دی 95

با سلام
تمامی تعرفه های هاست میزبانی - سرور مجازی و دامنه در تاریخ 12 دی ماه 1395 کاهش بسیار چشم گیر 60 درصدی یافت 

Dec 14th افتتاح شعبه جدید سرور تک 24 آذر 95

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز گروه شرکتهای داده پردازی معین ( سرور تک ) بزودی شعبه سوم  سرور تک در شهر پردیس افتتاح میشود منتظر خبر های جدید باشید با سپاس از تمامی کاربرانی که مارا در این چند ... بیشتر »

Nov 17th استخدام در سرور تک 27 آبان 95

مجموعه شرکتهای داده پردازی معین - سرور تک  ، جهت توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه‌مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید. شرایط کاری استخدام به صورت پورسانتی اینبار بصورت ... بیشتر »

Nov 12th آخرین مهلت استفاده از اعتبار هدیه 21 آبان

با سلام به خدمت تمامی کاربران عزیز سرور تک آخرین مهلت استفاده از اعتبار هدیه تا پایان آبان ماه میباشدشما میتوانید با اعتبار هدیه که به شما کاربران در پنل کاربریتان داده شده سرویس جدید خریداری ... بیشتر »

Nov 10th تغییر ساعات پاسخگویی تلفنی 20 آبان

با سلام خدمت کاربران گرامی
از تاریخ 20 آبان ماه 1395 مصادف با 10 ماه صفر لغایت 30 آبان ماه ساعات پاسخگویی به تماس تلفنی از ساعت 14 الی 16 بعد از ظهر میباشد
با تشکر مدیریت سرور تک

Nov 9th اعتبار هدیه ویژه تمامی کاربران به حساب واریز شد 19 آبان

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سرورتک در تاریخ 19 آبان ماه 1395 مبلغ 2000 تومان به حساب کاربری تمامی کاربران سرور تک واریز شد که از این مبلغ میتوانید جهت خرید و یا تمدید سرویس خود استفاده کنید توجه ... بیشتر »

Nov 9th سرویسهای بدهکاران حذف شد 19 آبان 95

با سلام خدمت کاربران گرامیتمامی سرویس های میزبانی و سرور محازی کاربران بدهکار به علت عدم پرداخت سررسید و همچنین عدم توجه به اطلاعیه های عدم پرداخت به طور کامل از سرور حذف شد و سرور تک هیچ گونه ... بیشتر »

Sep 28th آخرین اخطار ویژه کاربران بدهکار

با سلام
آن دسته از کاربرانی که دارای فاکتور پرداخت نشده میباشند لطفا نسبت به پرداخت فاکتور خود تا آخر هفته جاری اقدام فرمایند در غیر این صورت عواقب بر عهده آنان خواهد بود

Sep 24th اطلاعیه فوری

سلام به خدمت تمامی کاربران سرور تک آن دسته از کاربرانی که دارای فاکتور پرداخت نشده تمدید سرویس میزبانی , سرور مجازی و غیره میباشند لطفا نسبت به پرداخت اقدام فرمایید درصورت عدم پرداخت طبق ... بیشتر »